Akce MŠ – “Školka plná podzimníčků”, “Pouštění draků”, “Rozsvícení dýniček”

ŠKOLKA PLNÁ PODZIMNÍČKŮ 

Na podzim jsme se vždy společně s rodiči scházeli v mateřské škole a vyráběli podzimní dekorace. V letošním roce se díky epidemiologické situaci akce nemohla uskutečnit. Byl tedy zadán dobrovolný domácí úkol – výroba podzimníčků. Jakmile se ve školce objevil první podzimníček, děti okamžitě začaly připomínat rodičům, že  ,,ten jejich” ještě ve školce není. 

Maminky byly neuvěřitelně kreativní a jejich výtvory by mohly zdobit obálky časopisů a výlohy květinářství. Díky nim máme krásně podzimně vyzdobenou školku. Děkujeme!  

Kdo se chce inspirovat, může si prohlédnout fotografie ve fotogalerii.

 

POUŠTĚNÍ DRAKŮ A ROZSVÍCENÍ DÝNIČEK 

 V úterý 26. 10. jsme se odpoledne sešli před školkou. Měli jsme naplánováno pouštět draky a na zpáteční cestě před školkou rozsvítit vyřezané dýničky.  ,,Nahoře” však asi popletli naši žádost na větrné počasí a zataženou oblohu, aby byla brzy tma. Bylo nádherné slunečné odpoledne a absolutní bezvětří…. 

Vydali jsme se s obavami na kopec nad školou. Tatínci i maminky však předvedli obdivuhodné sportovní výkony, jen aby na tvářích svých dětí vykouzlili úsměv a radostné volání: ,,heč, nám už letí!” Jen díky nim se ten den stal malý zázrak a draci skutečně létali. Nevěříte? Věřte!!!