Divadelní dopoledne

Dopolední pohádkové zpívání se neslo v příjemné, radostné atmosféře. Žáci předvedli své herecké i pěvecké dovednosti v pohádce na motivy Zdeňka Svěráka Karkulka, kterou si s nadšením nacvičili. Celé vystoupení bylo krásné, svěží a velmi se líbilo divákům. Bylo vidět, že si novou školní situaci užívali nejen diváci, ale i samotní malí herci, kteří si svá vystoupení opravdu vychutnávali.
Nezůstalo však jen u jedné pohádky, zhlédli jsme také další oblíbené příběhy, a to Ať žijí duchové a Pyšná princezna. Divadelní dopoledne si přišly užít i děti z mateřské školy. Všichni účinkující byli odměněni zaslouženým potleskem.