Pohádka Tři medvědi v MŠ

V naší mateřské škole se snažíme, aby se všechny činnosti s dětmi odehrávaly v atmosféře radosti, usilujeme o pohodu a příjemné pocity dětí.  I proto se učitelky z mateřské školy domluvily, připravily a zahrály dětem 21. ledna 2021 ve 2. třídě štěňátek pohádku Tři medvědi. Nejdříve přivítala děti pohádková babička, potom hrála Tánička i medvědi. Do děje byly zapojeny i sedící děti, které zpívaly známé písně a tleskaly. V dalších dnech si děti o představení povídaly, také si ji zkusily zahrát. Hned o týden později 28. ledna 2021 mohly starší děti ze třídy štěňátek potěšit své mladší kamarády, když jim tuto pohádku zahrály. Vystoupení předcházela pomoc dětí při přípravě kulis i kostýmů. Právě radost z očekávání něčeho pěkného, společná pomoc a pak i radost v očích svěřených dětí, to byla ta největší odměna.