Pohádková škola

V pátek před jarními prázdninami probíhalo v naší škole pohádkové vyučování. A tak se budovou pohybovaly princezny, piráti, Sněhurka, strom, zvířátka, fotbalisti, kostra a další pohádkové postavičky. Také paní učitelky, které učí prezenčně, se proměnily – dvě se objevily v kostýmech klaunů a třetí jako kouzelnice. Z pana školníka se stala krásná černovlasá princezna.
Děti během vyučování luštily pohádkové kvízy a hádanky, kreslily pohádkové postavy. Pozadu nebyly ani ti, kteří se vzdělávají distančně, a tak se na monitoru 3. a 5. třídy objevil Batman, pirát, princezna, gepardice, Hermiona, myslivec, biatlonista i s biatlonem do obýváku a mnohé další pohádkové bytosti. Pozadu nezůstanou ani čtvrťáci – ti mají vyhlášené pohádkové karnevalové pondělí na 3. března.
A teď hurá na prázdniny, ať se nikomu nic nestane a v březnu přijdou všichni zpátky do školy!