Sportovní odpoledne s rodiči – Odznak všestrannosti

Slunečné páteční odpoledne 6.10. proběhlo ve sportovním duchu. Akce s názvem Odznak všestrannosti je zaštiťována celorepublikovým projektem Sazka olympijský víceboj, pod kterým děti minulý školní rok plnily disciplíny Olympijského diplomu. Tentokrát na 8 stanovištích plnili různé disciplíny kromě dětí také rodiče. Jak již název napovídá, cílem projektu je rozvíjet sportovní všestrannost. Mezi disciplíny patřil například sprint na 60 metrů, hod medicimbalem, kliky, skoky, sed-lehy či jedna z nejtěžších disciplín – skok přes švihadlo. Po splnění všech stanovišť byla pro děti nachystána odměna v podobě občerstvení, které bylo v režii spolku rodičů. Sportovní odpoledne bylo doprovázeno nádherným počasím a přijemnou atmosférou, díky které mohli všichni podat své nejlepší výkony.