T-Mobile olympijský běh

RŮZNÍ BĚŽCI, RŮZNÁ MÍSTA, OLYMPIJSKÁ MYŠLENKA

To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to se hýbat a sportovat hlavně pro radost. Oslavujeme radost z pohybu a sport jako takový. T-Mobile Olympijský běh je vůbec největší běžeckou událostí u nás. Tisíce běžců po celé České republice v tento den vybíhají na svůj závod.

Tradicí naší školy je, že se už po několikáté této velké sportovní akce účastníme. Akce probíhala na školním hřišti a žáci postupně po dvojicích vybíhali na trať. Mladší žáci měli dvě kolečka okolo hřiště, starší žáci absolvovali kolečka čtyři. Všichni statečně bojovali a snažili se o co nejlepší čas. A i když  vítěz může být jen jeden, všechny děti  si zaslouží pochvalu za svůj odpovědný, bojovný a férový přístup k závodění. Závěrem pak běžci dostali medaili, diplom a sladkou odměnu.