Vánoční turnaj ve vykulované

Ve středu 18. prosince proběhl v naší tělocvičně tradiční vánoční turnaj ve vykulované družstev, na který od září trénovaly a těšily se všechny děti. Hráči z 1. – 5. třídy byli rozlosováni do dvou skupin. Červená i modrá skupina měla po 4 družstvech a kapitány byli zkušení páťáci.
Nejdřív hrály týmy systémem každý s každým ve skupině a na závěr proběhlo finále mezi vítězi skupin. V něm byl úspěšnější tým kapitánky Anny Vrzalové ve složení: Petr Vévoda, Zdeněk Hlobil, Michaela Dědková, Vojtěch Novák, Jiří Müller, Stella Hlobilová a Štěpán Navrátil.
Družstvo, které se umístilo na druhém místě, vedl Jakub Kratochvíl a jeho spoluhráči byli: Kateřina Látalová, Klára Švábová, Nela Marková, Monika Kratochvílová, Vanesa Štěpánková, Kamila Pientaková, Michal Tesař a Ondřej Vlček.
Vítězné družstvo bylo oceněno medailemi a oba finálové týmy byly navíc odměněny věcnými cenami. Během všech zápasů bylo zřejmé, že sport děti baví, a když nehrají, tak fandí svému favorizovanému družstvu.

Jarmila Dušková