Dne 23. 6. se děti vydaly na dobrodružnou výpravu k myslivecké chatě. Počasí přálo, a tak na výlet vyrazily s chutí a plné očekávání. Po cestě pozorovaly okolní krajinu, poznávaly blízké vesnice a po polní cestě si všímaly i plodin, které ji lemovaly. Na chatě si opekly špekáčky, které všem moc chutnaly. Děti si také z přírodnin postavily domečky pro lesní skřítky. Některé byly opravdu tak velké, že by v nich mohl bydlet i pořádný lesní chlapík. Výlet byl pro všechny příjemně stráveným časem v přírodě.