Vzpomínáme na podzimní prázdniny

V sobotu jsme jeli vlakem do Prahy. Cesta se mi líbila, protože na sedadle před námi byly obrazovky a mohli jsme se dívat na filmy nebo hrát hry. Také jsme si mohli objednat pití nebo jídlo.
V neděli jsme navštívili ZOO. Nejvíce se mi líbil lední medvěd, který se odrážel od zdi.
Filip Glogar

Celé podzimní prázdniny jsem prožila s mažoretkami na soustředění v Radslavicích. Trénovaly jsme, hrály různé hry a měly dokonce „Hallowenský karneval“ a tombolu. Na soustředění jsem si to moc užila. Mám tu prima kamarádky i trenérky.
Nela Stěničková

Mým největším a nejlepším zážitkem z podzimních prázdnin byla středa. Přijela k nám moje kamarádka Anička. Ze začátku jsme poslouchaly písničky a pak jsme šly na procházku s pejsky. Poskládaly jsme jim opičí dráhu a hrály si s nimi.
Adéla Kubíková

O prázdninách jsme odjeli na tři dny na chatu. Hráli jsme tam šipkovanou.
Štěpán Navrátil

Moje podzimní prázdniny začaly tím, že jsme jeli do Olomouce do sauny. Tam jsme absolvovali rituál s vůněmi smrku, rozmarýnu s pomerančem a muškátu. Pila jsem tam vynikající citronádu a jedla výbornou zmrzlinu. Po sauně jsme se občerstvili ve vietnamské restauraci polévkou fó fó.
Anna Vrzalová

V sobotu ráno jsem vstal, posnídal jsem a pomáhal jsem mamince uklízet a vysávat.
Jan Trávníček

Podzimní prázdniny jsem prožil doma. Jeden den jsme orali. Tatínek chytal myši, protože našemu kocourovi se to nedařilo.
David Vévoda

Na prázdniny k nám přijel můj bratranec André. Navštívili jsme malou ZOO v Hodoníně. Líbil se mi rys, lev, tygr a žralok.
Daniel Foltýn

Podzimní prázdniny jsem spolu se sestrou, bratrancem a sestřenicí prožil u babičky.
Jakub Kratochvíl

Během prázdnin k nám přijela teta z Vyškova. Slavili jsme maminčiny a dědovy narozeniny. Mamka dostala nový mobil a děda něco na zub.
Celé prázdniny jsem také s bratrem pomáhala taťkovi na zahradě hrabat listí.
Martina Punčochářová

Moje podzimní prázdniny začaly v Brně, kde jsme se zúčastnili laser game. Je to akční taktická hra, ve které se střílí laserovou pistolí na protivníky.
Tomáš Trnečka

O prázdninách jsem byla na slavnostní Hubertské mši. Po ní jsme šli s babičkou a dědou na oběd do kulturáku.
Anna Zlámalová

Celé podzimní prázdniny jsem prožil doma, protože jsem byl nemocný. Četl jsem si knížku, díval jsem se na televizi, hrál jsem počítačové hry a skládal jsem puzzle. Také jsem si občas hrál se svou mladší sestrou Ivuškou.
Dominik Hýzl

Na tyto podzimní prázdniny jsem se moc těšila. Před školou už na mě čekala sestřenice a společně jsme šly k babičce na návštěvu a potom jsme vyzvedly sestru Petrušku ze školky.
Renata Veselá

O prázdninách jsme jezdili po výletech, třeba do Brna na výlov rybníka.
Anežka Planková

Moje podzimní prázdniny začaly dobře a to výletem. Navštívili jsme tři různá místa – rozhlednu Podvrší, zříceninu Blansek a Holštejn.
Ondřej Vlček

O prázdninách jsem sice byla doma, ale i tady jsem zažila spoustu věcí. Často jsem chodila se svými kamarádkami ven, kde jsme si povídaly. Také jsem si se svou sestřenicí psala od rána do večera deník.
V pondělí se u nás sázely stromy, celkem jich bylo osmdesát pět. Všechno se ale ještě nestihlo. Se svým bratrancem Tomem a jeho kamarádem Kubou jsme si při tom hráli na to, že kopeme díru do Číny.
Michaela Zedníčková

zpracovala Ivana Florusová, třídní učitelka 5. třídy