Zahájení školního roku 2019/2020

V pondělí 2. září 2019 byl slavnostně zahájen školní rok 2019/2020. Žáci 1.třídy se sešli spolu se svými rodiči v obřadní síni Městyse Švábenice. Celkem 15 nových žáčků přivítala ředitelka školy a zároveň třídní učitelka Jana Zatloukalová, slavnostní projev přednesl pan starosta Josef Kubík. Obřadem provázela slovem paní Alena Dvořáková a hudbou učitelé ZUŠ Ivanovice na Hané. Básničkou děti přivítali žáci Zachariáš Hladký a Monika Dvořáková ze 4. třídy. Noví prvňáčci si odnesli na památku medaili a stavebnici od zřizovatele školy. Program poté pokračoval ve škole, kde se všichni seznámili se svou třídou a kde dětem třídní učitelka kromě jiného předala upomínkové listy a malý dáreček.

Ostatní žáci zahájili školní rok tradičně ve svých třídách.

Přehled tříd:

1. třída – 15 žáků, Mgr. Jana Zatloukalová

2. třída – 9 žáků, Mgr. Jarmila Dušková

3. třída – 17 žáků, Mgr. Daniela Plhalová

4. třída – 19 žáků, Alena Kušková

5. třída – 17 žáků, Mgr. Ivana Florusová