Základní informace pro rodiče prvňáčků školní rok 2020 – 2021

Co budou děti v první třídě potřebovat:

Papírové kapesníky, uzavřené bačkory se světlou podrážkou (tmavá zanechává těžce odstranitelné čáry na linoleu), cvičební úbor (tepláková souprava, vhodná cvičební obuv s bílou nebo béžovou protiskluzovou podrážkou, tílko, trenýrky).

Pomůcky do výtvarné výchovy a pracovních činností:

Každý žák obdrží balíček, jehož součástí jsou základní potřeby do Vv a Pč. Stačí tedy jenom přikoupit kulaté štětce č. 8 a 10, ploché štětce č. 10 a 12, větší hadřík, sadu fixů (raději více barev), plastelínu 10 barev.

Informace o školní družině:

Děti se přihlašují na základě zápisního lístku na začátku školního roku, provoz je ráno i odpoledne. Dojíždějící žáci docházejí vždy do odjezdu autobusu do ŠD – jde o bezpečnost dětí!

Poznámka :

Případné informace podáme a dotazy zodpovíme od 27. srpna 2020 osobně nebo na telefonním čísle 517 365 629 / 733 722 696.