T-mobile Olympijský běh

Ve středu 22. června se naše škola tradičně zúčastnila celorepublikové akce s názvem T-mobile Olympijský běh, kterým Český olympijský výbor slaví Olympijský den. Od hlavního pořadatele jsme obdrželi vše potřebné – startovní  pásku, startovní čísla, trička pro naše pořadatele, diplomy, medaile, odměny pro vítěze a na posilnění sladkou odměnu.

Oficiální zahájení závodu pro celou Českou republiku proběhlo prostřednictvím rozhlasu radio Junior. Samotný běžecký závod probíhal na školním hřišti. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií (I. kategorie – 1. třída a 2. třída, II. kategorie – 3. třída, 4. třída a 5. třída). Na hřišti byla pomocí barevných kuželů vytyčena trasa, kterou žáci museli proběhnout v co nejkratším čase. Všichni sportovci se moc snažili a všem se podařilo doběhnout do cíle. Pro vítěze byly připraveny věcné ceny. Navíc každý žák, který se běhu zúčastnil, obdržel již zmíněnou medaili s logem T-mobile Olympijský běh, účastnický diplom a sladkou odměnu.

Výsledková listina

1. kategorie (1. a 2.tř)

chlapci

Eliáš Bednář(2. tř.)

Jakub Kulkus (2.tř.)

Andrej Jarábek (2.tř.)

dívky

1. místo:

Veronika Švábová (1. tř.)

Nadia Poláková (2.tř.)

Inna Koutná  (2.tř.)

1. kategorie (3. až 5.tř)

chlapci